logo

Pilne Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Telefoniczna Informacja Pacjenta 800-190-590 - tu uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Zapobieganie HIV-AIDS

Badanie w kierunku HIV- od 22 stycznia 2018 w nowym miejscu

09.01.2018

Punkt Konsultacyjno-Diagnostyczny w Szczecinie realizujący bezpłatne i anonimowe badania w kierunku HIV zostaje z dniem 22 stycznia 2018 roku przeniesiony z al. Wojska Polskiego 160 (budynek Granicznej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej), na ul. Broniewskiego 12.
W tym samym budynku działa Poradnia Nabytych Niedoborów Immunologicznych oraz Poradnia Chorób Zakaźnych Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie.
Anonimowe badania można wykonać trzy razy w tygodniu, w dni powszednie: w każdy poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach od 15:00 do 18:00. 

Zobacz więcej:

 

Biuro Prasowe ZOW NFZ

 

 

Wszystkie aktualności