logo

Pilne Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Telefoniczna Informacja Pacjenta 800-190-590 - tu uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem Co musisz wiedzieć o koronawirusie. Podstawowe środki ochronne przeciwko koronawirusowi wywołującemu COVID-19 Zamknij

Nasz oddział NFZ

Drukuj

Biuro prasowe

Sprostowanie nieprawdziwej informacji dotyczącej pakietu onkologicznego, opublikowanej na portalu „Rynek Zdrowia”.

09.02.2015

W odpowiedzi na artykuł „Małopolska: już 17 placówek zrezygnowało z pakietu onkologicznego", oraz na sugestię zawartą w podtytule publikacji, jakoby w województwie zachodniopomorskim z pakietu wycofywały się lecznice uprzejmie informuję, że umowy na pakiet onkologiczny podpisały wszystkie szpitale, zapewniając jego realizację na 119 oddziałach. Żaden szpital z umowy się nie wycofał.
W ambulatoryjnej opiece specjalistycznej z pakietu wycofało się zaledwie osiem praktyk lekarskich, co nie stanowi problemu wobec dostępu do pakietu onkologicznego zapewnianego przez lekarzy w 532 poradniach w całym województwie.


Małgorzata Koszur
Rzecznik Prasowy
Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ

 

 

Wszystkie aktualności