logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Ubezpieczenie w NFZ

Sprawdź status w eWUŚ w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koszalinie

04.12.2015

W czwartek, 10 grudnia, studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie będą mieli okazję sprawdzić swoje statusy w systemie elektronicznej Weryfikacji Uprawnień Świadczeniobiorcy. Jest to kontynuacja akcji promocyjnej, którą Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki NFZ przeprowadza na uczelniach wyższych Województwa Zachodniopomorskiego. Do tej pory od początku października swoje statusy w Szczecinie mieli okazję sprawdzać studenci Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademii Morskiej, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Politechniki Koszalińskiej.

Tym razem pracownicy ZOW NFZ będą weryfikowali statusy studentów PWSZ w Koszalinie:
10.12.2015 (czwartek) – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (obiekty dydaktyczny, I piętro), godz. 9-13

Weryfikacja uprawnień polega na sprawdzeniu, jaki kolor w eWUŚ ma dany numer PESEL: zielony kolor potwierdza prawo do świadczeń; kolor czerwony sygnalizuje, że w eWUŚ brakuje takiego potwierdzenia. Pracownicy NFZ na miejscu będą doradzali, co należy zrobić, aby przywrócić kolor zielony. Do weryfikacji potrzebny jest dowód tożsamości ze zdjęciem.

Zapraszamy zainteresowanych, oferując profesjonalną informację i poradę.

Zobacz więcej:
"RynekZdrowia" - Koszalin: Mobilne stanowisko eWUŚ przyjedzie do studentów
Harmonogram mobilnych stanowisk eWUŚ na zachodniopomorskich uczelniach
Plakat akcji - PWSZ
NFZ Bliżej Pacjenta - Dla Studentów

Biuro Prasowe ZOW NFZ

 

Wszystkie aktualności