logo

Pilne Czerwona strefa. Ograniczenie dostępności Sal Obsługi Klientów ZOW NFZ w Szczecinie, Koszalinie i Pyrzycach Od 10 października cały kraj w żółtej strefie z wyłączeniem powiatów należących do strefy czerwonej Szczecin - żółtą strefą od soboty 3 października. Zobacz, o czym trzeba wiedzieć..... Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Zamknij

Dla świadczeniodawcy

Drukuj

Dla świadczeniodawcy

Zmiana organizacji udzielania świadczeń nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej dla lewobrzeżnej części Szczecina.

10.04.2020

Zachodniopomorski OW NFZ uprzejmie informuje, że od dnia 11.04.2020 r. do odwołania, zmianie ulegają miejsca udzielania świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej dla mieszkańców obsługiwanych dotychczas przez  SP Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Broniewskiego 2.

 W celu zabezpieczenia dostępności oraz maksymalnego skrócenia oczekiwania na udzielenie świadczenia w tym zakresie informujemy o nowej lokalizacji i numerach telefonów nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej dla mieszkańców osiedli obsługiwanych dotychczas na ul. Broniewskiego:

- osiedla: Zawadzkiego –Klonowica, Gumieńce, Krzekowo-Bezrzecze będą obsługiwane przez Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy – Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki Szczecin, ul. Bolesława Śmiałego 33, tel. 91-434-91-00;

- osiedla: Arkońskie-Niemierzyn, Głębokie-Pilchowo, Osów, Pogodno będą obsługiwane przez NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej, ul. Kadłubka 10-11, tel. 91-422-84-45.

Wszystkie aktualności