logo

Pilne Czerwona strefa. Ograniczenie dostępności Sal Obsługi Klientów ZOW NFZ w Szczecinie, Koszalinie i Pyrzycach Od 10 października cały kraj w żółtej strefie z wyłączeniem powiatów należących do strefy czerwonej Szczecin - żółtą strefą od soboty 3 października. Zobacz, o czym trzeba wiedzieć..... Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Zamknij

Dla świadczeniodawcy

Drukuj

Dla świadczeniodawcy

Raport realizacji eZWM-dla świadczeniodawców realizujących zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne

05.02.2020

W celu ułatwienia przygotowania rozliczenia realizacji zleceń zaopatrzenia rejestrowanych w centralnym systemie ap-ZZ (Zlecenia zaopatrzenia) dla realizatorów umów ZPO udostępniony zostanie  w Portalu SZOI/Portalu Świadczeniodawcy  raport realizacji eZWM.

  • W Portalu SZOI funkcjonalność dostępna będzie po wybraniu menu: Umowy – Lista Umów.

Na Liście umów (załączniki rzeczowo-finansowe) po wybraniu umowy w rodzaju ZPO, w ramach której wykonywana była rejestracja realizacji zleceń eZWM.

  • W Portalu Świadczeniodawcy funkcjonalność dostępna będzie w części Zaopatrzenie Ortopedyczne w grupie tematycznych funkcji umożliwiających przeprowadzenie rozliczenia w zakresie zaopatrzenia w środki ortopedyczne, pomocnicze i techniczne.

Planowany termin udostępnienia funkcjonalności to luty 2020 r.

Źródło: Centrala NFZ

Wszystkie aktualności