logo

Pilne Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Telefoniczna Informacja Pacjenta 800-190-590 - tu uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem Co musisz wiedzieć o koronawirusie. Podstawowe środki ochronne przeciwko koronawirusowi wywołującemu COVID-19 Zamknij

Dla świadczeniodawcy

Drukuj

Dla świadczeniodawcy

Komunikat dla świadczeniodawców realizujących świadczenia opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie programy zdrowotne (lekowe)

16.07.2015

W związku z wprowadzeniem zmian w opisach programów lekowych, w tym dotyczących kryteriów kwalifikacji pacjentów do leczenia, Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki NFZ informuje, że niezależnie od terminu aktualizacji aplikacji internetowej SMPT i dostosowania jej do zmian w opisach programów lekowych publikowanych raz na 2 miesiące w obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych, przedmiotowe zmiany wchodzą w życie z dniem obowiązywania ww. obwieszczenia Ministra Zdrowia.

 

Zastępca Dyrektora ds. Medycznych
Zachodniopomorskiego Oddziału Wojewódzkiego
Narodowego Funduszu Zdrowia
Lek. med. Tomasz ŻukowskiŹródło informacji: Departament Polityki Lekowej i Farmacji Ministerstwa Zdrowia

 

Wszystkie aktualności