logo

Pilne Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Telefoniczna Informacja Pacjenta 800-190-590 - tu uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem Zamknij

Dla świadczeniodawcy

Drukuj

Dla świadczeniodawcy

Zachodniopomorski Oddział NFZ i szczeciński Oddział ZUS zapraszają na szkolenie

23.11.2017

Szkolenia dla świadczeniodawców związanych umowami z ZOW NFZ.
Temat: listy oczekujących.

W dniach 5, 7, 14 grudnia 2017 roku w sali konferencyjnej ZUS przy ul. J. Matejki 22 w Szczecinie odbędzie się szkolenie z prowadzenia list oczekujących;
5 i 14 grudnia o godz. 10.30
7 grudnia o godz. 12.00

Zapraszamy do udziału osoby odpowiedzialne za tworzenie i prowadzenie list oczekujących oraz osoby przygotowujące raporty z tych list.

Druga część szkolenia poświęcona zostanie tematyce wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich e-ZLA i obowiązujących zasad wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Przewidywany czas szkolenia: ok. 2,5 godziny.

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa na jeden wybrany termin, gdyż wszystkie szkolenia dotyczą tego samego zakresu (3 terminy).
Potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu należy zgłaszać na adres mailowy marta.silakowska@nfz-szczecin.pl.

Termin zgłoszeń: 27 listopada 2017.

Wszystkie aktualności