logo

Pilne Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Telefoniczna Informacja Pacjenta 800-190-590 - tu uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Dobiega końca siódma edycja plebiscytu czytelników Głosu Koszalińskiego i Głosu Szczecińskiego Hipokrates 2016

17.05.2016

Celem plebiscytu jest wyłonienie spośród zgłoszonych kandydatów najpopularniejszych przedstawicieli służby zdrowia, w następujących kategoriach: najpopularniejszy lekarz, najpopularniejsza pielęgniarka i położna, przychodnia przyjazna pacjentom, najpopularniejszy gabinet stomatologiczny, najpopularniejszy farmaceuta, najpopularniejszy ratownik medyczny.
Laureaci pierwszych miejsc na etapie powiatowym: najpopularniejszy lekarz, najpopularniejsza pielęgniarka i położna, przychodnia przyjazna pacjentom, awansują do 2 etapu.
W 2 etapie Plebiscytu wybrani zostają: Lekarz Roku, Pielęgniarka Roku i Przychodnia Roku.
O wyborze decydują głosy czytelników oraz Kapituły Plebiscytu, traktowane równorzędnie.
Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 23 maja na uroczystej gali.

W ubiegłorocznej edycji plebiscytu Hipokrates 2015 wzięło udział ponad 1300 kandydatów, na których zagłosowało ponad 13 tys. osób. Oddano ponad 66 tys. smsów.

Zobacz także:
Głos Szczeciński. Hipokrates 2016 w Szczecinie. Wyniki plebiscytu. Czytelnicy i eksperci wydali zgodny werdykt – otwórz link do artykułu
Głos Koszaliński. Finał naszego plebiscytu "Hipokrates" – otwórz link do artykułu

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności