logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Nowe gabinety stomatologiczne w Bobolicach i Trzcińsku-Zdroju

31.03.2016

W Bobolicach w powiecie koszalińskim oraz w Trzcińsku Zdroju w powiecie gryfińskim od 1 kwietnia leczeniem stomatologicznym zajmą się nowi świadczeniodawcy.

Mieszkańcy Bobolic nadaj będą mogli korzystać z dwóch gabinetów stomatologicznych, tyle że  w miejsce dotychczasowego, przy ulicy Pionierów 4/1, pojawił się nowy świadczeniodawca. Drugi gabinet mieści się przy Placu Zwycięstwa 9.

Natomiast mieszkańcy Trzcińska – Zdroju, po kilkumiesięcznej przerwie, znowu będą mieć stomatologa na miejscu.  Przy ul. 2-lutego 20, gdzie znajduje się obecnie przychodnia rejonowa, świadczeń udzielać będzie „J-DENT”.

Oba gabinety swoją działalność rozpoczynają 1 kwietnia b.r., a podpisane umowy obowiązują do 30 czerwca 2019 roku. 

Biuro prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności