logo

Pilne Czerwona strefa. Ograniczenie dostępności Sal Obsługi Klientów ZOW NFZ w Szczecinie, Koszalinie i Pyrzycach Od 10 października cały kraj w żółtej strefie z wyłączeniem powiatów należących do strefy czerwonej Szczecin - żółtą strefą od soboty 3 października. Zobacz, o czym trzeba wiedzieć..... Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

9-10 października konferencja i marsz „Różowej Wstążki w Szczecinie

09.10.2015

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii w Szczecinie po raz kolejny organizuje wydarzenia spod znaku „Różowej wstążki", będące okazją do przypomnienia o profilaktyce zdrowotnej skierowanej do kobiet. W piątek i sobotę, 9-10 października, zaplanowano konferencję pt. „Jaka nas czeka przyszłość w onkologii?" Specjaliści omówią m.in. programy profilaktyczne w kierunku wczesnego wykrywania raka piersi, a także diagnostykę i najnowsze metody leczenia wczesnych postaci nowotworów. Dla mieszkańców Szczecina i regionu zaplanowano tego dnia badania, warsztaty i spotkania informacyjne.
Specjalnym punktem będzie „Marsz Różowej Wstążki", który w sobotę, 10 października, w godz. 11-12 przejdzie ulicami Szczecina (start przy ul. Niedziałkowskiego, od budynku TVP Szczecin).

 

Zobacz także:
Program „Różowej Wstążki"
Plakat „Różowej Wstążki", część 1, część 2
Kurier Szczeciński - Głośno o profilaktyce
Wczesne wykrywanie raka piersi
Pracownie mammograficzne

Biuro prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności