logo

Pilne Ograniczenie dostępności Sal Obsługi Klientów ZOW NFZ w Szczecinie i Koszalinie Od 10 października cały kraj w żółtej strefie z wyłączeniem powiatów należących do strefy czerwonej Szczecin - żółtą strefą od soboty 3 października. Zobacz, o czym trzeba wiedzieć..... Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Od soboty 11 kwietnia zamknięty będzie punkt nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej przy ul. Broniewskiego w Szczecinie.

10.04.2020

W związku z epidemią koronawirusa i nowymi zadaniami Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Arkońskiej w Szczecinie, konieczna stała się  reorganizacja nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Obsługiwana dotąd przez Szpital przychodnia przy ul. Broniewskiego, będzie od soboty 11 kwietnia od godz. 8.00 rano czasowo zamknięta. Jej zadania przejmą dwa inne podmioty dyżurujące w nocy i w święta: przy ulicy Bolesława Śmiałego oraz przy ul. Kadłubka. Aby zapewnić równomierne obłożenie każdej z tych przychodni, wskazane jest, by z Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy przy Bolesława Śmiałego 33 kontaktowali się w razie nagłej potrzeby mieszkańcy osiedli Zawadzkiego – Klonowica oraz dzielnic Gumieńce i Krzekowo-Bezrzecze. Natomiast osoby mieszające na osiedlach: Arkońskie - Niemierzyn, Głębokie - Pilchowo, Osów oraz na Pogodnie mają się w razie pilnej potrzeby kontaktować z Przychodnią Medycyny Rodzinnej przy ul. Kadłubka 10.
Przypominamy, że z powodu epidemii, nocna i świąteczna opieka zdrowotna udzielana jest przede wszystkim  w formie teleporad. Wizyta w dyżurnej przychodni następuje po telefonicznym uzgodnieniu przyjęcia.

 Mieszkańcy

- osiedli Zawadzkiego – Klonowica, Gumieniec, Krzekowa i Bezrzecza będą obsługiwani przez Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy – Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki, ul. Bolesława Śmiałego 33, tel. 91 -434-91-00  

- osiedli: Arkońskie - Niemierzyn,  Głębokie - Pilchowo, Osowa i Pogodna będą obsługiwani przez NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej, ul. Kadłubka 10-11, tel. 91-422-84-45.

Wszystkie aktualności