logo

Pilne Czerwona strefa. Ograniczenie dostępności Sal Obsługi Klientów ZOW NFZ w Szczecinie, Koszalinie i Pyrzycach Od 10 października cały kraj w żółtej strefie z wyłączeniem powiatów należących do strefy czerwonej Szczecin - żółtą strefą od soboty 3 października. Zobacz, o czym trzeba wiedzieć..... Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Dzieci ze szkół szpitalnych potrzebują wsparcia. Możesz pomóc

12.02.2020

Dzieci pobierające naukę podczas pobytu w szpitalu potrzebują wsparcia w postaci atrakcyjnych pomocy dydaktycznych: np. piasku kinetycznego, pianki z brokatem czy tęczowego papieru. Te rzeczy są potrzebne, by umilić im czas spędzany w oddziale  szpitalnym, zachęcić do nauki i zabawy.  Karolina Gołdyn z Zespołu Szkół Szpitalnych w Szczecinie przekonuje, że chore dzieci potrzebują atrakcyjnych pomocy, kolorowych i ciekawych. Zapewne ma rację.

Zbiórka produktów potrwa do końca marca. Można je przynosić do dziekanatów szczecińskich uczelni: Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, Wyższej Szkoły Administracji Publicznej oraz Wydziału Mechatroniki i Elektrotechniki Akademii Morskiej.

  • Radio Szczecin. Dzieci ze szkół szpitalnych potrzebują wsparcia. Możesz pomóc  otwórz >>>

Biuro prasowe ZOW NFZ
Źródło: Radio Szczecin

Wszystkie aktualności