logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Odnowiona przychodnia WOMP-u przy ul. Kopernika w Szczecinie

24.07.2018

Pacjenci Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy - Zachodniopomorskiego Centrum Leczenia i Profilaktyki przy ul. Kopernika 18 w Szczecinie będą już wkrótce przyjmowani w całkowicie odnowionej przychodni.  Jej przebudowa i remont  trwały dwa lata. W efekcie powstało kilkadziesiąt gabinetów lekarskich, nowoczesna rejestracja - z elektronicznym systemem kolejkowym, szatnia dla pacjentów, bawialnia dla dzieci, wymieniono windy, zmodernizowano klatki schodowe, przed budynkiem powstały parkingi,  w tym dla osób niepełnosprawnych, odrestaurowano mur i wymieniono ogrodzenie.
W obiekcie będą przyjmować lekarze podstawowej opieki zdrowotnej, dermatolodzy, neurolodzy i okuliści.
Przez jakiś czas będzie tu funkcjonować także rehabilitacja lecznicza: kinezyterapia, hydroterapia i fizykoterapia z terapulsem, magnetoterapią i krioterapią, a także poradnia rehabilitacyjna z gabinetami masażu, światłolecznictwa i laseroterapii.
Inwestycja kosztowała około dziewięciu milionów złotych i powstała ze środków publicznych.

                                                                                                                                      Biuro Prasowe ZOW NFZ

 

Wszystkie aktualności