logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Szpital w Drawsku Pomorskim zmienia się na lepsze

23.03.2018

Drawskie Centrum Specjalistyczne zmienia się na lepsze.  W tym roku planowany jest remont oddziału chirurgicznego, dzięki czemu pacjenci otrzymają do dyspozycji jedno-, dwu- i trzyosobowe pokoje z łazienkami. Odnowiona zostanie baza zabiegowa i pomieszczenia pracownicze.
Szpital ma w planach remont gabinetów lekarskich oraz modernizację poradni chirurgicznej i ortopedycznej.
Planowane jest otwarcie gabinetu dentystycznego oraz szkoły rodzenia. 
W ubiegłym roku wyremontowano oddział pediatryczny, neonatologiczny, ginekologiczno-położniczy oraz anestezjologii i intensywnej terapii. Przychodnię specjalistyczną przystosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych: poruszanie się po oddziale ułatwia specjalny podjazd oraz schodołaz dla osób na wózkach inwalidzkich. Remont objął również gabinety zabiegowe i rejestrację pacjentów.

Zobacz więcej:

  • Głos Drawska, Szpital i przychodnia zmieniają się na lepsze. Poznaliśmy plany - otwórz jpg

 

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności