logo

Pilne Czerwona strefa. Ograniczenie dostępności Sal Obsługi Klientów ZOW NFZ w Szczecinie, Koszalinie i Pyrzycach Od 10 października cały kraj w żółtej strefie z wyłączeniem powiatów należących do strefy czerwonej Szczecin - żółtą strefą od soboty 3 października. Zobacz, o czym trzeba wiedzieć..... Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego otrzymała nowe karetki

22.02.2018

Aktualizacja 07-03-2018

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie otrzymała ostatnio 8 nowych ambulansów marki Mercedes-Benz. Pojazdy są wyposażone w nowoczesny sprzęt ratujący życie, m.in. kardiomonitory, defibrylatory, pompy infuzyjne do podawania leków, a także w sprzęt informatyczny.

Jedna z karetek ma do dyspozycji specjalne nosze, podnośnik i krzesełko dostosowane do transportu pacjentów z dużą nadwagą.

Nowe karetki  trafiły do stacji pogotowia ratunkowego w Szczecinie, Koszalinie, Chojnie, Mieszkowicach, Złocieńcu, Niechorzu, Międzyzdrojach i Tucznie.

Od 2010 roku WSPR w Szczecinie przeznaczyło na modernizację swojej floty blisko 60 mln zł. Obecnie dysponuje 149 pojazdami.

Zobacz więcej:

Biuro Prasowe ZOW NFZ

 

·    

Wszystkie aktualności