logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

107 Szpital Wojskowy w Wałczu ma nowy blok operacyjny i Oddział Intensywnej Opieki Medycznej

27.09.2017

Nowy blok operacyjny, OIOM, centralna sterylizacja, szatnia dla personelu, sala szkoleń, zaplecze techniczne – wszystko to mieści się w nowym obiekcie o powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych wybudowanym na terenie 107 Szpitala Wojskowego w Wałczu.
Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii wyposażony jest w 6 łóżek oraz izolatkę dostępną przez śluzę z oddziału. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne i sprzętowe mają zapewnić ciągłość i jakość opieki nad pacjentem.
Inwestycja kosztowała ponad 26 milionów złotych, a jej wyposażenie w sprzęt – kolejne 2,5 miliona. Budynek powstał przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.
Zadanie zostało zrealizowane w ramach Centralnego Planu Inwestycji Budowlanych Ministerstwa Obrony Narodowej na lata 2015-2020.

Zobacz więcej:

 Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności