logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Europejski Tydzień Urologii 2017 startuje już w niedzielę, 24 września.

22.09.2017

24 września na Jasnych Błoniach, pod Pomnikiem Czynu Polaków w Szczecinie tradycyjnym już biegiem Uro-Run rozpoczyna się Europejski Tydzień Urologii 2017. Na sportową część wydarzenia złożą się: bieg dzieci na 800 m oraz bieg na 5 i 10 km dla dzieci i dorosłych. Miłośnicy nordic walking też mogą się przyłączyć - marszem na 5 km. Trasa imprezy będzie przebiegała przez Park Kasprowicza. 

Europejski Tydzień Urologii to dobra okazja, by promować badania w kierunku wczesnego wykrywania chorób urologicznych oraz zdrowy styl życia. Inicjatorem i współorganizatorem przedsięwzięcia jest Klinika Urologii i Onkologii Urologicznej w Szpitalu Klinicznym nr 2 PUM na Pomorzanach. W ramach akcji Poradnia Urologiczna tejże Kliniki zaprasza 26 września, w godz. 15 do 19, na bezpłatne badania profilaktyczne dla kobiet i mężczyzn. Obowiązuje rejestracja telefoniczna pod numerem  91 466 13 60.

Zobacz więcej:
•    Informacja o UroRun na fb – otwórz link do informacji
•    Strona internetowa Kliniki Urologii i Onkologii Urologicznej PUM w Szczecinie – otwórz link do strony

  Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności