logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Biała sobota dla dzieci i młodzieży w Zachodniopomorskim Instytucie Psychoterapii w Szczecinie 16 września 2017 r.

13.09.2017

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii zaprasza 16 września 2017 r. na białą sobotę. W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, Instytut organizuje tego dnia bezpłatne konsultacje dla dzieci i młodzieży.

„Jeśli nowy rok szkolny napełnia Ciebie i Twoich bliskich lękiem, czujesz się nieswojo w nowym lub dotychczasowym środowisku szkolnym lub innym niż szkolne – przyjdź – wspólnie znajdziemy wyjście z trudnej sytuacji!”

Rejestracja na konsultacje odbywa się pod numerem telefonu: 91 422 60 60 lub osobiście na ul. Królowej Korony Polskiej 26/1A. Osoby niezarejestrowane nie mogą brać udziału w wydarzeniu.

Zobacz więcej:

  • Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii, Biała sobota w Zachodniopomorskim Instytucie Psychoterapii – otwórz link do informacji

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności