logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Szpital Wojewódzki w Szczecinie przenosi poradnię endokrynologiczną

18.07.2017

Od czwartku 20 lipca br. pacjenci poradni endokrynologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie są przyjmowani w nowym miejscu: przy ul. Broniewskiego 2. Nowa poradnia mieści się w budynku administracji szpitala, zajmuje wyremontowane i w pełni wyposażone skrzydło na parterze.

Znajduje się tu 6 gabinetów lekarskich, sala pobrań, gabinet biopsji i rejestracja, a ponadto: poczekalnia i szatnia dla pacjentów. Są też udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Poradnia jest klimatyzowana. Przebudowa i dostosowanie pomieszczeń byłego hotelu pielęgniarskiego do potrzeb poradni specjalistycznej zostały sfinansowane ze środków publicznych. Pacjenci powinni być zadowoleni: nie dość, że miejsce jest bardziej funkcjonalne, nowe i ładne, to jeszcze blisko przystanku tramwajowego i autobusowego.

Dotychczas poradnia endokrynologiczna mieściła się w budynku szpitalnym przy ul. Broniewskiego 22, dzieląc przestrzeń z oddziałem rehabilitacji. Środa, 19 lipca, jest ostatnim dniem przyjęć w tym miejscu.

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Źródło: WSZ

 

 

Wszystkie aktualności