logo

Pilne Czerwona strefa. Ograniczenie dostępności Sal Obsługi Klientów ZOW NFZ w Szczecinie, Koszalinie i Pyrzycach Od 10 października cały kraj w żółtej strefie z wyłączeniem powiatów należących do strefy czerwonej Szczecin - żółtą strefą od soboty 3 października. Zobacz, o czym trzeba wiedzieć..... Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Klinika Okulistyki na Pomorzanach w Szczecinie zaprasza 18 marca na badania w kierunku jaskry

17.03.2017

W ramach Światowego Tygodnia Jaskry, który trwa od 12 do 18 marca, Polskie Towarzystwo Okulistyczne organizuje akcję „Polscy okuliści kontra jaskra”. W wydarzeniu między innymi bierze udział Klinika Okulistyki na Pomorzanach w Szczecinie, proponując badania wykrywające jaskrę.

W przesiewowych, bezpłatnych badaniach mogą wziąć udział osoby powyżej 40. roku, które nie były u okulisty przynajmniej rok, a także osoby niezdiagnozowane dotąd w kierunku jaskry.

Badania w Klinice Okulistyki odbędą się w sobotę, 18 marca, w godz. od 8 do 15, w budynku J, na poziomie -1. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 91 466 12 78.

Zobacz więcej:

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności