logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Czasowe zamknięcie oddziału chorób wewnętrznych w szpitalu "Zdroje" w Szczecinie

02.03.2017

 

Oddział Chorób Wewnętrznych w szpitalu w Zdrojach przy ul. Mącznej 4 w Szczecinie z powodu braku lekarzy wstrzymuje do końca kwietnia przyjmowanie pacjentów.

Wniosek Dyrekcji Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki zdrowotnej „Zdroje Szpitala o czasowe zaprzestanie działalności leczniczej w zakresie oddziału chorób wewnętrznych pozytywnie zaopiniował Dyrektor Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ. Warunkiem czasowego zamknięcia oddziału jest zapewnienie konsultacji internistycznych dla pacjentów przyjmowanych w ramach izby przyjęć oraz w ramach hospitalizacji, zgodnie z zapisami Ogólnych Warunków Umów i wymogami kompleksowości leczenia.

Wicewojewoda Marek Subocz zwrócił się do dyrektorów szczecińskich szpitali o przyjmowanie dodatkowych pacjentów w prowadzonych przez nich placówkach.

Zobacz także:
Komunikat na stronie internetowej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego

 Biuro Prasowe ZOW NFZ

 

Wszystkie aktualności