logo

Pilne Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Telefoniczna Informacja Pacjenta 800-190-590 - tu uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem Co musisz wiedzieć o koronawirusie. Podstawowe środki ochronne przeciwko koronawirusowi wywołującemu COVID-19 Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Aktualności dla pacjenta

Pacjencie, nie daj się oszukać!

12.05.2016

Pracownicy Zachodniopomorskiego Oddziału Funduszu zostali poinformowani, że do domu mieszkającego w Szczecinie pacjenta, który jest pod opieką pielęgniarki opieki długoterminowej, zawitali oszuści! Osoby te przedstawiły się jako kontrolerzy z NFZ.

Ostrzegamy! Pracownicy Funduszu nigdy nie odwiedzają pacjentów w domach! Przestrzegamy także rodziny pacjentów, aby zachowały szczególną ostrożność przy przyjmowaniu wizyt domowych lekarzy lub pielęgniarek i wpuszczały tylko te osoby, które były wcześniej umówione, i co do których jest pewność, że pracują w służbie zdrowia.  Przypadki podszywania się pod pracowników instytucji należy natychmiast zgłaszać do organów ścigania. Ostrożności w takich sytuacjach nigdy za wiele.

 

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności