logo

Pilne Czerwona strefa. Ograniczenie dostępności Sal Obsługi Klientów ZOW NFZ w Szczecinie, Koszalinie i Pyrzycach Od 10 października cały kraj w żółtej strefie z wyłączeniem powiatów należących do strefy czerwonej Szczecin - żółtą strefą od soboty 3 października. Zobacz, o czym trzeba wiedzieć..... Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Profilaktyka

W Zachodniopomorskim Centrum Onkologii o profilaktyce czerniaka

24.05.2019

Aktualizacja 28.05.2019

Dyrekcji i pracownikom Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji spotkania i udział w briefingu! Wszystkie zasady, o których powinniśmy pamiętać korzystajac ze słońca, znalazaly sie w relacjach dziennikarzy:  

23 maja w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii odbył się briefing poświęcony profilaktyce raka skóry, z udziałem  lek. Beaty Szymańskiej – Białek, która jest dermatologiem oraz  Marzeny Kaczmarek – kierowniczki poradni specjalistycznych w ZCO.
Pani doktor powiedziała o podstawowych zasadach korzystania ze słońca oraz o ryzykach związanych z nowotworami  skóry. Pani kierownik przypomniała o zasadach korzystania z opieki specjalistycznej; przybliżyła również sprawy organizacji pracy poradni i pracowni w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii. Bardzo dziękujemy!
W spotkaniu z dziennikarzami udział  wziął także Dariusz Ruczyński, Dyrektor Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ, który  zaprosił pacjentów na sobotę 25 maja na Dzień Otwarty w ZOW NFZ.

 Biuro prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności