logo

Pilne Czerwona strefa. Ograniczenie dostępności Sal Obsługi Klientów ZOW NFZ w Szczecinie, Koszalinie i Pyrzycach Od 10 października cały kraj w żółtej strefie z wyłączeniem powiatów należących do strefy czerwonej Szczecin - żółtą strefą od soboty 3 października. Zobacz, o czym trzeba wiedzieć..... Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Strefa kobiet

Miejsce do przewijania niemowląt

27.09.2016

W Zachodniopomorskim oddziale NFZ w Szczecinie przygotowane jest miejsce do przewijania niemowląt. Oznakowane pomieszczenie wyposażone jest w przewijak, sanitariat, umywalkę. Klucz do niego można pobrać w sali obsługi interesantów, przy kontuarze. Pomieszczenie z przewijakiem jest wystarczająco duże, by zmieścił się tam również wózek dziecięcy.

W razie dużej liczby interesariuszy, osoby opiekujące się małymi dziećmi mogą liczyć na obsługę poza kolejnością. Potrzebę preferencyjnej obsługi należy zgłosić u pracownika sali. Taka forma pomocy dla opiekunów małych dzieci spotyka się ze zrozumieniem pozostałych klientów, za co serdecznie dziękujemy.  

 Biuro Prasowe

Wszystkie aktualności