logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Strefa kobiet

Poradnia dla kobiet z cukrzycą ciążową

19.04.2018

Szpital Kliniczny nr 2 na szczecińskich Pomorzanach (SPSK2) otworzył poradnię dla kobiet z cukrzycą ciążową. Panie, u których stwierdzono w czasie ciąży utrzymujące się podwyższone stężenie glukozy we krwi, będą mogły korzystać z opieki specjalisty diabetologa, dietetyka i położnej. Dowiedzą się jak obsługiwać glukometr oraz jak monitorować poziom cukru we krwi.

Poradnia obejmuje opieką kobiety w ciąży, które korzystają ze świadczeń w szpitalu, w ramach programu KOC - Koordynowanej Opieki nad Kobietą w Ciąży. Poradnia cukrzycowa dla ciężarnych funkcjonuje przy poradni patologii ciąży, w budynku XX.

Zobacz więcej:

  • Kurier Szczeciński, Z cukrzycą ciążową na Pomorzany

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności