logo

Pilne Czerwona strefa. Ograniczenie dostępności Sal Obsługi Klientów ZOW NFZ w Szczecinie, Koszalinie i Pyrzycach Od 10 października cały kraj w żółtej strefie z wyłączeniem powiatów należących do strefy czerwonej Szczecin - żółtą strefą od soboty 3 października. Zobacz, o czym trzeba wiedzieć..... Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Strefa kobiet

Na porodówkę z ojcem dziecka czy bez – audycja w Radiu Szczecin na Wieczór

29.12.2016

Porody rodzinne nie są jeszcze u nas codziennością, choć obecność na porodówce ojca dziecka nikogo już dziś nie zaskakuje. Jednak nie wszyscy mężczyźni, nawet jeśli mają taką możliwość i przyzwolenie, chcą w porodzie uczestniczyć. Nie wszystkie też kobiety podzielają pogląd, że wspólny poród jest doświadczeniem, które zbliża rodziców.

Rodzeniu razem czy osobno poświęcona został audycja  w Radiu Szczecin, w której udział wzięli m.in.: położna   Dorota Songin, dr n. med. Sebastian Kwiatkowski - z Kliniki Położnictwa i Ginekologii Szpitala Klinicznego nr 2 w Szczecinie oraz  Iwona Jankowska-Wojniak - lekarz specjalista seksuolog, ginekolog.

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Zobacz więcej:

Wszystkie aktualności