logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Zachodniopomorskie Oddziały: NFZ i ZUS współpracują przy promowaniu bezpłatnych leków dla seniorów 75+

05.10.2016

Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Szczecinie jest kolejnym miejscem, w którym pacjenci mogą się dowiedzieć o bezpłatnych od 1 września br. lekach dla seniorów.

Przygotowany przez Ministerstwo Zdrowia i przekazany do dystrybucji NFZ spot telewizyjny dotyczący programu Leki 75+ mogą obejrzeć Klienci załatwiający sprawy w szczecińskiej siedzibie ZUS przy ul. Matejki oraz w Zdrojach. Akcja promująca program jest realizowana również w dziewięciu inspektoratach Zachodniopomorskiego Oddziału ZUS: w Choszcznie, Gryficach, Gryfinie, Łobzie, Myśliborzu, Pyrzycach, Stargardzie, Świnoujściu i Międzyzdrojach.

Za współpracę, otwartość i życzliwość w promowaniu bezpłatnych leków dla seniorów 75+, serdecznie dziękujemy!

  • NFZ przypomina o programie Leki 75+ - zapisz pdf
  • Leki 75+ na ekranach w ZUS - zapisz pdf
  • ZUS informuje klientów o bezpłatnych lekach – zapisz pdf

Biuro prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności