logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Stanowisko informacyjne ZOW NFZ na stargardzkich Targach Pracy i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych

17.05.2016

Zachodniopomorski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza do swojego stanowiska informacyjnego na stargardzkich Targach Pracy i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych. Targi odbywają się 17 maja w Klubie Wojskowym w Stargardzie, w godz. 11-14. Ich organizatorem jest stargardzkie Koło Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem oraz wolontariusze. To czwarta już edycja Targów Pracy i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych. Tegoroczne odbywają się pod hasłem „Pełnosprawni i niepełnosprawni razem”.

W ramach stanowiska informacyjnego specjaliści z ZOW NFZ proponują porady i konsultacje dotyczące ubezpieczenia zdrowotnego w NFZ oraz zasad korzystania ze świadczeń,  w tym z zaopatrzenia w wyroby medyczne, tj. przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze. Przy stanowisku rozdawane będą także informatory „Gdzie i jak się leczyć 2016” oraz biuletyny „Historie prawdziwe o walce z chorobą…”  

Zapraszamy!

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności