logo

Pilne Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Telefoniczna Informacja Pacjenta 800-190-590 - tu uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Zostań w domu i dbaj o zdrowie z NFZ.

07.04.2020

W porannym programie „Pytanie na śniadanie”, razem z ekspertami Exercise is Medicine NFZ namawia do ruchu w domowych warunkach. Bądź z nami codziennie, od 7.15.

Specjaliści radzą, by zostać w domu, przestawić się na pracę zdalną. Jednak nie oznacza to, że trzeba rezygnować z codziennej porcji ruchu. Pamiętajmy, by szczególnie teraz dbać o siebie i swoich bliskich.

Czas w domu spędź aktywnie. Już od 18 marca, wspólnie z ekspertami Exercise is Medicine, pokazujemy, że nawet w swoich czterech kątach można z łatwością ćwiczyć i się gimnastykować. Spotykamy się od 7.15 na antenie TVP2 – „Pytanie na Śniadanie”. Tak po prostu – przed telewizorem. Nie zapomnij o ręczniku, butelce wody i uśmiechu. Bez napięcia, na luzie.

Na naszym kanale YouTube - Akademia NFZ publikujemy dodatkowe, ok. 15-minutowe filmy z treningami. Dla dzieci, dla dorosłych, dla seniorów. Na kręgosłup, na modelowanie sylwetki, na zdrowie.

Źródło: Centrala NFZ

Wszystkie aktualności