logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Środa z profilaktyką: Dieta na święta to nie sprzeczność.

18.12.2019

Czy w święta wszystko wolno? Boże Narodzenie to czas, kiedy dajemy sobie więcej swobody na kulinarne rozpasanie, a przecież wieczerza wigilijna jest najlepszym przykładem przysmaków pełnych najzdrowszych składników: ryby, grzyby, suszone owoce, ziarna i buraki i kiszonki, to zdaniem dietetyków produkty, które powinny na co dzień gościć na naszych stołach. Jak przygotować dania, by były smaczne i zdrowe? Inspiracją może być dla wielu dieta Dash, na której oparte są przepisy z portalu  diety.nfz.gov.pl.
Dziś w Zachodniopomorskim Oddziale Wojewódzkim NFZ w Szczecinie przy ulicy Arkońskiej 45 informujemy jak przygotować przysmaki na święta, by nie tylko smakowały, ale i były zbawienne dla naszego organizmu.

A w prezencie: przepis na Wigilijne śledzie otwórz pdf   

Wszystkie aktualności