logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

W sobotę 14 grudnia Zachodniopomorski Oddział NFZ zaprasza pacjentów na Dzień Otwarty!

12.12.2019

W sobotę, 14 grudnia, Zachodniopomorski Oddział NFZ w Szczecinie i Koszalinie pracuje w godz. 8-16 i  zaprasza pacjentów na Dzień Otwarty (w zamian za piątek 27 grudnia)!

  • EKUZ na Święta i Nowy Rok!

Tego dnia można przyjść do siedziby w Szczecinie i delegatury w Koszalinie po Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego – zaproszenie kierujemy w szczególności do osób, które nie skorzystały z korespondencyjnej możliwości złożenia wniosku o EKUZ, a planują świąteczne lub noworoczne podróże.  Czasu zostało niewiele - EKUZ zamówiony pocztą może nie dojść na czas.

Poza tym, tego dnia oferujemy pełen zakres pomocy, jak w  każdy dzień powszedni, m.in: IKP, Profil Zaufany, możliwość zarejestrowania zalecenia na wyrób medyczny.

Zapraszamy!

Biuro prasowe ZOW NFZ
 

 

Wszystkie aktualności