logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Środy z profilaktyką: Światowy Miesiąc Walki z Rakiem - Rak piersi

15.10.2019

Aktualizacja 16.10.2019

W ramach cyklu Środa z Profilaktyką, Zachodniopomorski Oddział NFZ zaprasza na spotkania ze specjalistami w danej dziedzinie. W dniu 16 października w godz. 10-12, zapraszamy na spotkanie poświęcone  profilaktyce i wczesnemu wykrywaniu raka piersi: samobadaniu, mammografii,  a także problemom, z którymi muszą sobie radzić kobiety po mastektomii.
Stowarzyszenie Amazonek Agata w Szczecinie zrzesza kobiety, które wiele przeszły, umieją słuchać i doradzić. Zapraszamy do siedziby ZOW NFZ w Szczecinie, przy ul. Arkońskiej 45, na salę obsługi, gdzie czekać będą na Państwa Amazonki. Wszystkim zainteresowanym zaproponujemy ponadto informacje o zasadach korzystania z darmowych badań profilaktycznych.

Zobacz więcej:

 

 

 

 

Wszystkie aktualności