logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Zachodniopomorski Oddział NFZ zaprasza do Klubu „13 Muz” w Szczecinie i Centrum Kultury w Koszalinie na Dzień Seniora

24.10.2018

Z okazji Dnia Seniora, w ramach akcji „Aktywnie i Bezpiecznie”  Zachodniopomorski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza do swoich mobilnych stanowisk informacyjnych w Szczecinie i Koszalinie.
W Klubie „13 Muz” przy pl. Żołnierza 2 w Szczecinie będziemy w piątek, 26 października, w godz. od 13:00 do 15:00
Natomiast do koszalińskiego Centrum Kultury przy ul. Zwycięstwa 105 zapraszamy w poniedziałek, 29 października, w godz. od 10:00 do 12:00.
Podczas obu wydarzeń nasi specjaliści udzielą informacji i odpowiedzą na pytania dotyczące zasad korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych przez NFZ,  w tym z leczenia uzdrowiskowego, zaopatrzenia w wyroby medyczne oraz dostępu do bezpłatnych leków dla seniorów, którzy ukończyli 75 rok życia.
Inne obszary tematyczne dotyczyć będą bezpieczeństwa seniora i  jego praw konsumenckich. Informacji udzielać będą także doradcy emerytalni z ZUS.  

Serdecznie zapraszamy!  

 

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Aktualizacja 26.10.2018 r.Wszystkie aktualności