logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Bezpłatne badania wzroku z okazji Światowego Tygodnia Jaskry 2018

07.03.2018

12.03.2018 aktualizacja 

Światowy Tydzień Jaskry odbywa się w dniach 11-17 marca 2018 r.  W województwie zachodniopomorskim, w odpowiedzi na apel Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, udział w obchodach zgłosili:

  • Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Oczu Arsmedica Kiszczyńscy w Kołobrzegu, ul. Jagiellońska 11
  • II Katedra i Klinika Okulistyki PUM w Szczecinie, Al. Powstańców Wlkp. 72 
  • Dom Lekarski S.A. w Szczecinie, ul. Struga 42 

Aktualna lista wraz z danymi teleadresowymi podmiotów biorących udział w akcji, prowadzona jest na stronie internetowej Światowego Dnia Jaskry. Badania przesiewowe skierowane są do osób, które co najmniej rok nie odwiedziły okulisty i nie chorują na jaskrę.

Podmioty zainteresowane udziałem w akcji proszone są o zarejestrowanie się na stronie internetowej tydzienjaskry.pto.com.pl i wypełnienie formularza.
Lista zarejestrowanych placówek tworzona jest na bieżąco i widoczna w zakładce Lista gabinetów.

Zobacz więcej

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności