logo

Pilne Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Telefoniczna Informacja Pacjenta 800-190-590 - tu uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem Co musisz wiedzieć o koronawirusie. Podstawowe środki ochronne przeciwko koronawirusowi wywołującemu COVID-19 Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Spotkanie z pacjentami w Darłowie z okazji Światowego Dnia Chorego

13.02.2018

Aktualizacja 16-02-2018

Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Urząd Miasta w Darłowie z okazji Światowego Dnia Chorego zapraszają na spotkanie poświęcone zasadom korzystania z pomocy lekarza, pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej, prawom pacjenta, badaniom profilaktycznym w kierunku chorób nowotworowych oraz profilaktyce choroby próchnicowej zębów u dzieci i kobiet w ciąży.

W spotkaniu, poza pracownikami  Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ, uczestniczyć  będą także przedstawiciele powiatowych Stacji Sanitarno – Epidemiologicznych: w Koszalinie i Sławnie, którzy przybliżą realizowane prze siebie programy profilaktyki zdrowotnej adresowane przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Zapraszamy w czwartek, 15 lutego 2018 roku, w godz. 10-14 do Urzędu Miasta w Darłowie.

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności