logo

Pilne Czerwona strefa. Ograniczenie dostępności Sal Obsługi Klientów ZOW NFZ w Szczecinie, Koszalinie i Pyrzycach Od 10 października cały kraj w żółtej strefie z wyłączeniem powiatów należących do strefy czerwonej Szczecin - żółtą strefą od soboty 3 października. Zobacz, o czym trzeba wiedzieć..... Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Spotkanie z pacjentami w Darłowie z okazji Światowego Dnia Chorego

13.02.2018

Aktualizacja 16-02-2018

Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Urząd Miasta w Darłowie z okazji Światowego Dnia Chorego zapraszają na spotkanie poświęcone zasadom korzystania z pomocy lekarza, pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej, prawom pacjenta, badaniom profilaktycznym w kierunku chorób nowotworowych oraz profilaktyce choroby próchnicowej zębów u dzieci i kobiet w ciąży.

W spotkaniu, poza pracownikami  Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ, uczestniczyć  będą także przedstawiciele powiatowych Stacji Sanitarno – Epidemiologicznych: w Koszalinie i Sławnie, którzy przybliżą realizowane prze siebie programy profilaktyki zdrowotnej adresowane przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Zapraszamy w czwartek, 15 lutego 2018 roku, w godz. 10-14 do Urzędu Miasta w Darłowie.

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności