logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

W ramach akcji „NFZ bliżej pacjenta” ZOW NFZ i Szpital Rejonowy w Nowogardzie zapraszają do stanowiska informacyjnego nt. sieci szpitali oraz bezpłatnych leków dla seniorów 75+

05.09.2017

W ramach akcji „NFZ bliżej pacjenta” Zachodniopomorski Oddział NFZ oraz Szpital Rejonowy w Nowogardzie zapraszają w środę, 6 września, w godz. 10-14 do stanowiska informacyjnego dotyczącego sieci szpitali oraz bezpłatnych leków dla seniorów 75+. Stanowisko zostanie uruchomione na terenie szpitala w Nowogardzie,  przy ul. Wojska Polskiego 7, w pobliżu poradni specjalistycznych. 

Przy stanowisku ZOW NFZ udzielana będzie informacja o zasadach udzielania świadczeń, w tym o rozwiązaniach organizacyjnych wynikających z sieci szpitali oraz o zasadach korzystania z programu bezpłatnych leków dla seniorów 75+. Obsługę informacyjną zapewnią pracownicy Zachodniopomorskiego oddziału Funduszu; przyłączą się do nich, w miarę możliwości, także przedstawiciele Szpitala oraz nowogardzkiego samorządu.

Przy stanowisku rozdawane będą materiały informacyjne ZOW NFZ: Gdzie się leczyć 2017, poradniki dla kobiet w ciąży, karmiących piersią i przyszłych rodziców, informacje o osobach uprzywilejowanych do świadczeń opieki zdrowotnej poza kolejnością i bez skierowania, ulotki Ministerstwa Zdrowia na temat leków dla seniorów od 75 roku życia, kalendarzyki promujące program Leki 75+, ulotki na temat sieci szpitali oraz kolorowe teczki na dokumentację medyczną. Zapraszamy!

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Zobacz więcej

  • Plakat akcji "NFZ bliżej pacjenta" w Nowogardzie, pobierz pdf

 

 

Wszystkie aktualności