logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

W sobotę 22 kwietnia zapraszamy do mobilnego stanowiska ZOW NFZ na targach Zdrowia i Urody w Koszalinie

19.04.2017

W najbliższy weekend w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie odbędą się targi Zdrowia i Urody. Zachodniopomorski Oddział Funduszu zaprasza do swojego mobilnego stanowiska w sobotę, 22 kwietnia, w godzinach 10:00-17:00.

Co proponujemy?

  • Specjaliści z ZOW NFZ odpowiedzą na pytania: o wsteczne zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego; kto może się ubezpieczyć w NFZ dobrowolnie; jakie są zasady korzystania z leczenia uzdrowiskowego i zaopatrzenia w wyroby medyczne oraz programu refundowanych leków dla seniorów 75+. Powiemy też, jakie badania profilaktyczne i komu się należą.
  • Zainteresowani dostępem do historii korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej w ramach NFZ będą mogli założyć konto w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta. Konto może założyć każda osoba, także nieubezpieczona, która ukończyła 16 lat. Wystarczy dowód osobisty lub paszport. Konto można założyć dla siebie lub swojego dziecka.  Konto w ZIP to dostęp do własnej historii leczenia i jego kosztów od 2008 roku oraz do systemu eWUŚ (elektronicznej Weryfikacji Uprawnień Świadczeniobiorcy)
  • Rozdawane będą najnowsze informatory „Gdzie i jak się leczyć 2017”. Dostępne będą także ulotki na temat bezpłatnych od 1 września 2016 roku leków dla seniorów, którzy ukończyli 75 lat.

Zapraszamy do naszego stanowiska!

 Biuro Prasowe ZOW NFZ

Strona internetowa Targów w Koszalinie - otwórz link do strony  

Wszystkie aktualności